Cirkus Klan Grus
 

O NAS

 

Mimo, że historia każdego z nas jest inna, istnieje element łączący nas w jednym miejscu, o tym samym czasie i z tym samym celem. To pasja, którą jest dla nas sztuka cyrkowa. Wspólnie rozwijając swoje talenty, tworzymy grupę Klan Grus, aby pokazać nowe oblicze cyrku.

Wieloletnie obserwacje i kontakty z artystami świata podczas festiwali, podróży i warsztatów, oraz poświęcenie w indywidualnym treningu złożyły się na nasze doświadczenie pracy na scenie i pozwoliły uzyskać czystą esencję naszego kunsztu. Dążąc do perfekcji, doskonalimy swoje występy z nadzieją dostarczenia widzowi odrobiny radości na co dzień. Czasem wprowadzając w zachwyt, czasem wywołując cichy dreszczyk przebiegający po plecach, a czasem oddając piękno wywołujące niepowtarzalne emocje.

Tajemnica naszej oryginalności tkwi w różnorodności. Bez udziału zwierząt, prezentujemy szeroką paletę barw cyrku. Żonglerka, iluzja, akrobatyka czy taniec z ogniem, będące tylko częścią naszych propozycji, zawsze przyprawione są dopracowaną oprawą kostiumograficzną oraz klimatyczną muzyką.

Zapraszamy do lektury naszej księgi...

 

Marcin Połoniewicz
+48 604 510 156
info(a)klangrus.pl