Cirkus Klan Grus
 

OFERTA

Pokazy

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę pokazową! Są to widowiska zarówno plenerowe, jak i te nadające się do wystawienia na zewnątrz. Pokazy baniek mydlanych, iluzji, żonglerki, tańca z hula hoop, czy tańca z ogniem. Zarówno rozbudowane spektakle, jak i krótsze etiudy. Programy dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Dzięki tej różnorodności na pewno znajdziecie Państwo coś dla siebie!

 

Parady

Ciekawą propozycją na wszelkiego rodzaju imprezy otwarte są z całą pewnością parady uliczne. Prezentujemy Państwu trzy programy parad cyrkowych, połączonych z muzyką oraz tańcem. Każda z parad zawiera przemieszczające się wraz z pochodem tematyczne konstrukcje. Zaufało nam już wielu organizatorów festiwali teatralnych, muzycznych oraz cyrkowych...jedna z naszych parad na pewno okazałaby się wspaniałą atrakcją również podczas Państwa imprezy.

 
 

Warsztaty

Celem naszej grupy jest promowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu, poprzez zapoznawanie się z alternatywnymi dziedzinami plastyki, cyrku i teatru ulicznego, takimi jak: żonglerka, taniec z ogniem, akrobatyka, chodzenie po linie, chodzenie na szczudłach, trapez, tissue, klaunada, pantomima, czy iluzja.

Animacje

Uniwersalność naszej grupy kryje się w tym, że poza ułożonymi, przećwiczonymi etiudami, potrafimy odgrywać swoją rolę „na żywo”, wśród publiczności. Jako piraci, retro cyrkowcy, czy Święty Mikołaj i jego czarodziejska świta, zabawiamy widzów prezentując swoje umiejętności. Chodzenie na szczudłach, żonglerka, iluzja, czy taniec to tylko niektóre z atrakcji, które zobaczycie mijając nas w tłumie. Wcielając się w przeróżne postacie możemy pojawiając się znienacka urozmaicić spotkanie, konferencję, lub różnego rodzaju imprezę.

 

Inne usługi

W swojej ofercie posiadamy dwa namioty cyrkowe, które idealnie nadają się do organizowania i uatrakcyjniania imprez plenerowych, takich jak: festiwale, spektakle teatralne, kabaretowe, koncerty, warsztaty, wystawy i wernisaże, pikniki, bankiety, biesiady, meetingi, urodziny, przyjęcia dla dzieci, wesela, itp.

 
 

Magiczna Karawana

Projekt o tematyce cyrkowej jest skierowany do dzieci i młodzieży pochodzących z małych miejscowości. Ma on zachęcić dzieci do wspólnej twórczej pracy, a tym samym do kreowania własnej rzeczywistości. "Magiczna Karawana" opiera się na obustronnej współpracy ze środowiskiem lokalnym.