Cirkus Klan Grus
 

Warsztaty

Celem naszej grupy jest promowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu, poprzez zapoznawanie się z alternatywnymi dziedzinami plastyki, cyrku i teatru ulicznego, takimi jak: żonglerka, taniec z ogniem, akrobatyka, chodzenie po linie, chodzenie na szczudłach, trapez, tissue, klaunada, pantomima, czy iluzja.

W trakcie warsztatów uczestnicy odszukują i rozwijają swoje indywidualne talenty, nabywając umiejętności pracy w grupie, podejmowania wspólnych decyzji, brania odpowiedzialności za siebie i innych.

Uczymy różnych sposobów wyrażania własnych uczuć i emocji, nabywania zdolności manualnych.

Zajęcia odbywają się w atmosferze wspólnej kreatywnej zabawy i skierowane są zarówno do młodszych jak i bardziej dojrzałych uczestników.

 
 

Cyrkowe

Warsztaty cyrkowe

Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w pracy ze zróżnicowanymi grupami wiekowymi, wypracowaliśmy autorski program warsztatowy dotyczący tematyki cyrkowej.

Podczas prowadzonych przez nas warsztatów proponujemy nowatorskie metody ćwiczeń i zajęć ruchowych.

Dla firm
 

Warsztaty połączone z przygotowaniem efektu końcowego w postaci spektaklu, oparte na bazie działań Team Building.

Dla dzieci i młodzieży
 

Warsztat skierowany na rozwój koordynacji ruchowej, balansu i motoryki ciała (której w dzisiejszych czasach brakuje bardzo wielu młodym ludziom).

Dla dorosłych
 

Warsztat przygotowywany indywidualnie – w zależności od rodzaju grupy. Ukierunkowany głównie na aktywizację ludzi dorosłych, ćwiczenia poprawiające koncentrację oraz rozwijanie nowych zainteresowań.

 

Tworzenia masek z kolorowej gąbki

Oryginalna forma otwartych zajęć warsztatowych, podczas których wszyscy uczestnicy imprezy, duzi i mali mogą spróbować swoich sił w tworzeniu kolorowych masek z gąbki.

Elastyczna gąbka jest materiałem dającym możliwość powstawania niesamowitych form, w łatwy i przyjemny sposób. Powstające maski i zabawki poza przedmiotem świetnej zabawy dzieci, mogą stać się później wesołą i kolorową dekoracją ich pokojów, a dla dorosłych np. kreacją na bal karnawałowy. Praca nad dziełami z gąbki pobudza kreatywność i skłania do uruchamiania wyobraźni, tworząc świetną alternatywę do animacji z malowaniem twarzy farbami.